اسپینینگ | Training Cycles

اسپینینگ Spinning از زیر مجموعه های دوچرخه ثابت است. تفاوت این دستگاه در مقایسه با دوچرخه های ثابت طراحی خاص آن برای تمرین حرفه ای ورزش دوچرخه سواری است. از رو به این وسیله دوچرخه تمرینی یا Training Cycles نیز گفته می شود.

خریداران اسپینینگ ها دوچرخه سواران حرفه ای، باشگاه های ورزشی مجهز و یا باشگاه های دوچرخه سواری حرفه ای را شامل می شود.

طراحی دوچرخه های تمرینی متریکس به گونه ای است که ورزشکاران هنگام استفاده از آن راحت بوده و می توانند بدون دردسر به تمرین خود با اسپینینگ بپردازند.

از ویژگی های بارز این دوچرخه، قابل تنظیم بودن همه اجزای آن است. از صندلی گرفته تا تظیم دسته.  علاوه بر این آپشن های بسیار دیگری وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

شرکت بازرگانی آراد فیت نماینده رسمی شرکت جاسون، ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین دستگاه ورزشی بدنسازی باشگاهی و خانگی در ایران می باشد. اگر به دنبال خرید و یا مشاوره درباره دستگاه ها هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

ارگونومی پیشرفته و قابل تنظیم

استفاده از Q-factor باریک و اصلاح شده که کمک به قرار گیری صحیح لگن، زانو می کند و می تواند حس یک دوچرخه سواری واقعی را به ورزشکار بدهد. همچنین مقاومت مغناطیسی دستگاه موجب واکنش گرایی آرام و پایدار دستگاه نسب به حرکات کابر می شود.

راحتی ارتقا یافته

صندلی های ارگونومی و راحت این دستگاه ها موجب کاهش فشار بر ورزشکار تا حد زیادی می شود.

یک اهرم افقی در کنار فرمان، بازخورد لمسی برای تغییرات مقاومت آسان را فراهم می کند، و صندلی های چند موقعیتی که شامل محلی برای قرار گیری یک بطری آب نیز می باشد.

راه اندازی و نصب راحت

نگهداری آسان، قرار گیری چرخ لنگر در محل مناسب، پدال های قابل تعویض و موارد بسیار دیگر معرف یک راه اندازی و نصب راحت و سریع برای این دستگاه می باشد.

همچنین بر خلاف سایر اسپینینگ های قدیمی که نیازمند دو نوع آچار برای سفت کردن و تعیین درجه صندلی است، در این دستگاه شما تنها به یک آچار آلن نیاز خواهید داشت.