الپتیکال | Ellipticals

الپتیکال | Ellipticals یک دستگاه شبیه ساز قدم زدن و یا پله نوردی است که این کار را بدون فشار بیش از حد به مفاصل شبیه سازی می‌کند.

اساس کار این دستگاه هماهنگ کردن نیروی پا و دست برای کمک به انجام حرکات ورزشی با حداقل فشار به عضلات و ماهیجه ها است.

“ما گوش دادیم. ما دیدیم. ما طراحی کردیم ما ماشین هایی را ایجاد کردیم که حرکت صاف، پایدار و طبیعی را ایجاد می کردند که هر تمرین راحت و کارآمد می باشد.” بر گرفته از وبسایت متریکس فیتنس

متریکس فیتنس برند شرکت آمریکایی جانسون بوده و از شرکت های بزرگ و مطرح در زمینه طراحی و تولید دستگاه ها و تجهیزات بدنسازی و باشگاهی است.

شرکت بازرگانی آراد فیت، نماینده رسمی شرکت جانسون آمریکا، تولید کننده برترین لوازم و تجهیزات بدنسازی و باشگاهی با برند متریکس در ایران می باشد.

شما می توانید برای مشاوره فروش و خرید این محصول با آراد فیت تماس بگیرید.

کنترل کامل دستگاه

کنترل کامل دستگاه الپتیکال با دکمه هایی لمسی که در زیر دستان شماست امکان پذیر است. دسته های Ergo شکل دستگاه به گونه طراحی گردیده است که استفاده از فرمان های کنترلی را هنگام استفاده از دستگاه نیز فراهم می کند.

سیستم تعلیق قدرتمند

بدون هرگونه چرخ و ترک، یک سیستم تعلیق منحصر به فردی را در دستگاه های ورزشی الپتیکال به کار گرفته ایم که می تواند حرکات دست و پا شما را با شتابی یکسان و بدون لغزش مدیریت نماید.

هماهنگی بی نظیر

هماهنگی بی نظیر بین یکایک اجزای الپتیکال متریکس را باید مدیون قطعات بازطراحی شده ای دانست که توسط متخصصین این شرکت انجام گرفته است.