دوچرخه ثابت | Indoor Bicycles

دوچرخه ثابت Stationary bicycle با طراحی خاص و حرفه ای گزینه ی مناسبی برای تمرینات حرفه ای دوچرخه سواران و دونده ها است. عملکرد این دوچرخه ها صاحبان خود را علاقه مند تر می کند. از این رو به این وسیله ی تمرینی دوچرخه ثابت یا indoor bicycles است.

این دوچرخه های حرفه ای را می توانید در هر نقطه قرار دهید و از امکانات آن بهره مند شوید.

با طراحی حرفه ای که دوچرخه های متریکس از آن بهره مند هستند صاحبان آن ها بسیار مشتاق به خرید مدل های متفاوت می شوند زیرا این محصولات یک تمرین بدون دردسر را به شما هدیه می دهند.

ویژگی خاصی که این دوچرخه دارد قابل تنظیم بودن همه ی اجزای آن است که برتری محصولات متریکس نسبت به بقیه برند ها را نشان می دهد.

تنظیم آسانسور

کاربران این دوچرخه ها می توانند به راحتی موقعیت صندلی نسبت به بدن خود را تنظیم کنند. طراحی صندلی دوپرخه ثابت گونه ای است که لگن به صورت صحیح روی آن قرار میگیرد همچنین محل نشیمن آن فوق العاده راحت است که میتواند یک نمرین راحت و بی دردسر را به ورزشکار بدهد.

در قسمت پایین این صندلی دسته ای تعبیه شده که ورزشکار میتواند آن را تنظیم کند.

طراحی منحصر به فرد دستگیره

طراحی دسته های دوچرخه ثابت الهام گرفته از دوچرخه های واقعی مسابقات دوچرخه سواری است که دارای راحتی آرنج است. تمرین با دوچرخه ثابت متریکس میتواند به شما حس یک دوچرخه سواری واقعی را بدهد.

دوچرخه ثابت متریکس دارای صفحه نمایشگر لمسی است که ورزشکار میتواند ضربان قلب, نبض, وزن بدن, زمان تمرین و غیره را مشاهده کند.

سواری راحت تر

فرم صندلی ارگونومی این دستگاه باعث راحتی در تمرین بهتر ورزشکار میشود. با طراحی پشتی بر روی دوچرخه ثابت ورزشکار میتواند تمرین خود را بدون احساس هیچ دردی در ناحیه کمر و لگن انجام دهد. از ویژگی های پشتی دوچرخه ثابت قابل تنظیم بودن آن است.

در کنار و زیر صندلی دسته هایی برای تنظیم پشتی و صندلی تعبیه شده است همچنین در کار آن جای بطری آب تعبیه شده که ورزشکار در هنگام تمرین به نوشیدنی خود دسترسی راحت داشته باشد.

راه اندازی و نصب این دوچرخه بسیار ساده است و میتوان آن را به هر نقطه ای از باشگاه یا منزل انتقال داد.